top of page

מיסוי

מיסוי
ייעוץ מס

מיסים הם אחד ממקורות ההכנסה העיקריים של המדינה, מקור הכנסה המיועד לכסות את עלויות ניהול המשק והקצאת שירותים לאזרחים. לצד המס הפרטי שרבים מאתנו משלמים, המגזר העסקי הוא משלם מיסים מהותי. ייעוץ מס מאפשר התנהלות חכמה, נכונה ולגיטימית מבחינת היבטי המיסוי השונים - זהו בהחלט תחום מורכב המחייב מקצועיות וניסיון רב במונחים, חוקים ונהלים בתחום המס.

משרדנו מתמחה בתחום המיסוי ומציע שירותי ייעוץ מס מקיפים, מותאמים אישית ומתוך ראייה של התמונה המלאה והמדויקת ביותר עבור כל לקוח. צוות המשרד הכולל רואי חשבון, יועצי מס ואנשי מקצוע נוספים, מכיר את תחום המיסוי בישראל על בוריו ומציע לפרטיים, עסקים וחברות ייעוץ מס מקיף     ומעמיק – כך שגם תעמדו בכל דרישות החוק וגם תוכלו לצמצם בצורה מושכלת את חבות המס שלכם.

 

הדרך הנכונה והחכמה להפחית את חבות המס שלכם

 

שירותי ייעוץ מס שמשרדנו מציע מיועדים ללקוחות עסקיים דוגמת חברות ועסקים קטנים ובינוניים וכמו כן, לאנשים פרטיים המבקשים ייעוץ אישי לגבי תיק הנכסים וההכנסות שלהם. ייעוץ מס ותכנון מס מהווים דרכים לגיטימיות ומקובלות מאוד לניהול פיננסי ועסקי נכון, תוך עמידה בכל הגדרות המיסוי בישראל, צמצום תשלומי המס וכמובן מניעת סיבוכי מיסוי עתידיים.

נדגיש כי תחום המיסוי הינו מורכב ומקיף במיוחד, לכן כדי להימנע מבעיות, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מס מגורם מקצועי ומוסמך.

 

שירותי ייעוץ מקיפים

מבחינת התמונה המלאה של נושא המיסוי לגבי כל לקוח ופרויקט - מס הכנסה, מס רווחי הון, מיסי נדל"ן, מע"מ, ביטוח לאומי, הטבות מס, תכנוני מס מקומיים ועוד.

ייעוץ מס

רוצים להתנהל נכון וחכם מבחינת המיסים שלכם? מחפשים גורם מקצועי ואמין לביצוע תכנון מס פרטי או עסקי? צרו קשר עם המומחים שלנו ואתם בדרך הבטוחה להגדלת השורה התחתונה שלכם והימנעות מעבירות מס. 

תכנון מס

במציאות של ימינו, תכנון מס בהחלט צריך להיות חלק בלתי נפרד מהתנהלות עסקית ופרטית חכמה. זאת, לטובת הקצאת משאבים טובה יותר, שיפור תוצאות כספיות, וכמובן עמידה בדרישות החוק.

תכנון מס

שירותי תכנון המס של משרדנו מיועדים לחברות, אנשים פרטיים, שותפויות ועסקים קטנים ובינוניים. אנו מאמינים בביצוע תכנון מס מבעוד מועד וכחלק מניהול עסקי כלכלי חכם, זאת על פני תכנוני מס המבוצעים בדיעבד.

תכנון מס הוא תהליך מקובל בקרב גופים עסקיים וכן בקרב אנשים פרטיים שלהם פעילויות כלכליות שונות, או נכסים רבים. בתהליך זה אנו עושים שימוש במגוון כלים ואמצעים שחוקי המס מאפשרים כדי להפחית את חבות המס של הלקוח - יחיד או גוף עסקי. כלומר, תכנון מס מוריד למינימום האפשרי את סכומי המס שנישום נדרש לשלם, במסגרת החוק ותוך התנהלות נכונה והימנעות מידית ועתידית מסיבוכי מיסוי כמו עבירות מס, אישומים פליליים בגין העלמות מס וכיוצא באלה.

 

תכנון המס המבוצע ע"י המומחים שלנו בוחן את התמונה המלאה ואת מכלול היבטי המיסוי המורכבים והרבים הקיימים בכל מקרה ועבור כל לקוח, כאשר בסיום התהליך אתם מקבלים תכנון אשר יספק את התוצאות הכלכליות הטובות ביותר מבחינה פיננסית ומבחינת התנהלות עסקית/פרטית נדרשת, בין אם מדובר על צמצום חבות המס או על יצירת מצב של הימנעות מוחלטת מתשלום מס בשנת מס רלוונטית.

מה זה תכנון מס?

כדי שתהליך תכנון מס יהיה מוצלח, חוקי, חכם ובאמת יתרום לשיפור התוצאות של נישום פרטי או עסקי, קריטי שהכל יבוצע בידי גורם מקצועי ומנוסה בהתאם למאפייני המקרה הרלוונטי. עם תכנון ולווי שלנו אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

צרו קשר היום עם משרדנו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בדרך לתכנון מס מנצח ומותאם אישית.

החזרי מס

החזרי מס לשכירים

אחד ההיבטים המוכרים יותר של החזרי מס הוא ההחזרים המגיעים לציבור השכירים במשק הישראלי. למרות תלוש המשכורת שאמור להיות מסודר, שכירים רבים בישראל זכאים להחזרי מס, מסיבות שונות ומגוונות שחלקן נוגעות להתנהלות אישית של השכיר הספציפי וחלקן קשורות לניהול לא נכון של נושא השכר. המקרים המזכים אדם שכיר בהחזר מס רבים מאוד וקצרה היריעה מלפרט את כולם כאן, לכן אתם צריכים גורם מקצועי שיבצע עבורכם בדיקה מקיפה לבירור מצבכם הפרטני והיקף הסכומים שתוכלו לקבל חזרה.

 

סטטוס תעסוקתי, מצב אישי, חופשות לידה, מצבים רפואיים, הפסדים ממסחר בני"ע, תרומות ועוד מגוון מקרים - הם מצבים היכולים לזכותכם בהחזרי מס על מס עודף שנגבה מכם כשכירים. ניתן להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה, עם טפסים מתאימים ומסמכים רלוונטיים שיש לצרף. על מנת לבדוק זכאות להחזרי מס יצרנו עבור שכירים שאלון.

החזרי מס

שאלון החזרי מס מיועד למי שהיה שכיר ב- 6 השנים האחרונות ומטרתו לאפשר לנו ולך לקבל את הנתונים הגולמיים לצורך בדיקת זכאות מקדמית אשר תסייע לנו לבדוק האם קיים פוטנציאל לקבלת החזרי מס הכנסה עבורך. בכל מקרה - בין אם קיים פוטנציאל לקבלת החזרי מס ובין אם לאו, אנו ניצור איתך קשר לאחר שאחד מנציגינו המקצועיים יעבור על הפרטים. במידה ומהתשובות שמסרת במהלך מילוי שאלון החזרי מס לשכירים יתברר לנו כי אכן קיים פוטנציאל לקבלת החזרי מס הכנסה, אנו נפעל יחד איתך לצורך מימוש הזכאות שלך לקבלת ההחזר בהקדם האפשרי.

למה רצוי לשלוח שאלון החזרי מס לשכירים?

חושבים שמגיע לכם החזר מס? רוצים לוודא שלא גבו מכם מס עודף ואולי אפילו תקבלו מזה כסף בחזרה? מלאו את טופס בדיקת זכאות להחזרי מס או צרו קשר עם משרדנו ונבצע את התהליך עבורכם.

צרו איתנו קשר

לשיחת היכרות או ייעוץ השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תודה על פנייתך! ניצור עצמך קשר בהקדם

צרו קשר 4
bottom of page