top of page

ראיית חשבון

ראיית חשבון
דוחות כספיים

הכנה, עריכה וביקורת של דוחות כספיים

הדוחות הכספיים הם מאבני הדרך החשבונאיות של ארגון עסקי או בעל פעילות כלכלית כלשהי. מדובר על כלי ניהולי ראשון במעלה ועל פירוט מהותי בדבר המצב הפיננסי של הארגון. משרדנו מטפל בכל היבטי הדוחות השנתיים וכמו כן מספק שירותים משלימים וליווי מלא להבנת משמעות הדוחות וביצוע מהלכים עסקיים ופיננסיים לשיפור המצב או לצורך המשך צמיחה לעסק שלכם.

דוחות כספיים

ביקורת, הכנה ועריכת דוחות כספיים תקופתיים לחברות בע"מ - דוח מאזן, רווח והפסד, שינויים בהון העצמי, דוח תזרים מזומנים, דוח התאמה לצרכי מס.

בנוסף, משרדנו מספק שירותי דוחות כספיים ושנתיים לעצמאים (עוסק מורשה, עוסק פטור) ליחידים ולעסקים קטנים ובינוניים. שירות מותאם אישית ובהתאם לדרישות רשות המס והרגולציה לפי סוג העסק.

שירותי דו"חות כספיים של משרדנו

מחפשים גורם אמין ומקצועי לביצוע הדוחות הכספיים שלכם? צרו קשר היום עם משרדנו כדי לקבל גם דוחות כספיים וגם מגוון שירותים עסקיים וחשבונאיים נוספים.

דוחות אישיים

הכנה ועריכה של דוחות אישיים לעצמאים ושכירים.

בישראל אנשים רבים נדרשים להגיש דוחות אישיים שנתיים בהקשר להכנסותיהם. לדיווחים אלו לרשות המיסים ו/או לגורמים רשמיים אחרים יש משמעות מבחינת חבות מס, מעמד תעסוקתי או עסקי וכיוצא באלו עם מגוון היבטים ומשמעויות. משרדנו מלווה עצמאים ושכירים בהכנה והגשת דוחות אישיים מכל הסוגים בהקשר של מיסוי ודיווח כספי-כלכלי, כולל סיוע ישיר בתהליכי ערעור על שומות מס, בקשות להחזרי מס וכיוצא באלו.

דוחות אישיים

  • הכנת דוחות אישיים שנתיים לצורך דיווח לרשות המיסים לעצמאים ושכירים הנדרשים בהגשת דוח שנתי.

  • טיפול מלא בבקשות החזרי מס לשכירים.

  • הכנת הצהרות הון, כולל ניהול תהליך ההגשה לרשות המיסים ותוך השוואת הנתונים בין שנים קודמות ובחינת הפרשי הון ומתן הסברים מדויקים להבדלים והפרשים.

  • סיוע וייעוץ ללקוחות המשרד בהליכים שונים וייצוג מול רשות המיסים וביטוח לאומי דיונים לגבי שומות, ערעורים והשגת אישורים רלוונטיים.

שירותי המשרד עבור דוחות אישיים

שירותי הדוחות האישיים שלכם לרשות המיסים ולגורמים כלכליים אחרים - תחת קורת גג אחת של מקצועיות, אמינות ודיוק. לפרטים נוספים צרו קשר עם משרדנו. 

הצהרת הון

מהי הצהרת ההון?

הצהרת הון היא דוח אישי שרשות המיסים בישראל מבקשת לעיתים, בעיקר מעצמאים ויחידים בעלי חברות המגישים דוח שנתי על הכנסות. הדוח כולל פירוט מלא של כל הנכסים וההתחייבויות בבעלותו של מגיש הדוח. לאחר הגשת הצהרת הון, הנישום יידרש לאחר כמה שנים להגיש הצהרה נוספת לצרכי בקרה ובדיקות של רשות המיסים. מטרתה של ההצהרה היא לבחון האם דיווחי הנישום לגבי הכנסותיו ורווחיו מתאימים לנכסים שבבעלותו.

 

בהצהרת הון יש לפרט נכסים פיננסיים בישראל ובחו"ל וכן נכסי רכוש דוגמת דירות מגורים, נדל"ן מניב, כלי רכב ופריטי רכוש נוספים.

כך למשל, נישום המצהיר על הכנסות נמוכות מאוד או אף על הפסדים עסקיים גבוהים, אך בהצהרת ההון שלו רשומים הרבה נכסים פיננסיים ונכסי רכוש, יעורר חשד להעלמות ועבירות מס בקרב פקידי מס הכנסה. כמו כן, הצהרת ההון מאפשרת לרשות המיסים לבדוק האם לנישום יש נכסים שעשויים להניב לו הכנסה שאולי אינה מדווחת כיאות על ידו. בדיקת הצהרות הון נעשית גם בהתאם לדיווחים השנתיים של הנישום וגם באמצעות השוואה בין הצהרת הון ישנה להצהרה חדשה ועדכנית יותר.

 

רואה חשבון יודע בדיוק מה צריך להיכנס להצהרת ההון ויודע לאסוף את הנתונים בצורה יעילה ומהירה, כמו גם להזין לטופס ההצהרה את כל המרכיבים במקומם המתאים. יתרון מהותי של הגשת הצהרת הון בעזרת משרדנו הוא בכך שהמומחים שלנו מבצעים השוואה להצהרות הון קודמות, מנתחים את מקור ההבדלים ומספקים מראש הסברים להפרשים. כמו כן, אנו מלווים את לקוחותיו בתהליכי ערעור, דיוני שומות מס והגשת דוחות אישיים נוספים בהתאם לצורך ולדרישה.

הצהרת הון

בין אם אתם כבר נמנים בין לקוחותינו ובין אם אתם רק רוצים משרד רואי חשבון מקצועי להכנת הצהרת הון תקינה, צרו קשר עם משרדנו ונשמח לסייע לכם לעבור את המשוכה הזו במינימום זמן וטעויות. 

ביקורת חשבונות

ביקורת חשבונות - חברות, עסקים ועצמאים

אחד מתפקידיו החשובים של רואה חשבון הוא ביצוע ביקורת דוחות כספיים ותהליכי ביקורת אחרים הקשורים להתנהלות כלכלית וחשבונאות, כאשר בהמשך לממצאי הביקורת רואה החשבון מייעץ ומסייע לתיקון ליקויים, שיפור ההתנהלות ושאר נושאים שמטרתם להביא את העסק או החברה למצב תקין ויעיל יותר. משרדנו מתמחה בביצוע מותאם אמין, מקצועי ואישי של ביקורת דוחות כספיים לחברות, עצמאיים ועסקים מכל הסוגים.

 

 

צוות משרד אריאלי רואי חשבון מנוהל ע"י רואה חשבון מומחה ובעל הסמכות מקצועיות רבות בתחום הביקורת החשבונאית ותהליכי ביקורת אחרים. כמו כן, המשרד מעסיק רואי חשבון נוספים, יועצי מס, אנשי הנהלת חשבונות ושכר ויועצים עסקיים וכלכליים. אתנו אתם מקבלים ביקורת חשבונאית יסודית, מדויקת ואובייקטיבית, על סמך ניסיון רב בתחום.​​

ביקורת חשבונות

  • ביקורת על הדוחות הכספיים של עסק או חברה

  • ביקורת נתונים פיננסיים וכלכליים שונים באשר לעסק – התנהלות נכונה, רישום העומד בדרישות, אפשרויות שיפור וכיוצא באלה.

  • ביקורת לגבי היבטי מיסוי שונים ודיווחים לרשות המיסים.

  • ביקורת על הנהלת החשבונות בארגון או בעסק ועל ניהול נושא השכר לעובדים.

שירותי ביקורת דוחות כספיים של המשרד

לקוחותינו מקבלים שירות שקוף, אמין ומקצועי, שירות ביקורת דוחות כספיים המבוסס על שנים של ניסיון ועל הכשרות מקיפות בתחום הביקורת על כל היבטיו החשבונאיים, המשפטיים, הכלכליים והעסקיים. אם גם אתם רוצים להצטרף ללקוחותינו צרו קשר עם משרדנו ונשמח לתת לכם שירות.

צרו קשר 3

צרו איתנו קשר

לשיחת היכרות או ייעוץ השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תודה על פנייתך! ניצור עצמך קשר בהקדם

bottom of page